SLUT MED SNE
Gaymand · â 4.14
Jeg synes nok jeg snart er trÊt af snevejr, sagde en ung fyr fra det enmandssÊde der er i bussen lige nÄr man kommer ind. Jeg svarede ham lidt undrende, da det faktisk ikke sneede den dag, men tÊnkte at han nok ville sludre lidt. MÄske var han ensom, mÄske bare en der kan lide at snakke.
Jeg mumlede lidt om, at sne kunne vÊre dejligt og det glÊdede mig nÄr det sneede med det var ikke altid rart at vÊre buschauffÞr pÄ grund af de andre trafikanter.
SÄ begyndte han at snakke og jeg klappede pÄ kanten af klappen ind til chauffÞrpladsen som tegn til ham om at komme hen til mig.
SÄ stod han og talte med mig helt fra BirkerÞd til Ballerup. Han fortalte om anbringelser uden for hjemmet siden han var 4 Är og nu var han 18.
Ganske kÞn, meget slank og hÞj er SÞren. Fin glat hud, og indikerede at han nok heller ikke havde sÄ meget kropsbehÄring.
Inden vi nÄede frem hvor han skulle af, havde jeg fÄet givet ham mit telefonnummer og inviteret ham med ud at kÞre en anden dag.
Det skete sÄ 2 dage efter hvor han kom ud pÄ endestationen og kÞrte med en omgang. Da vi kom retur skulle jeg ind og tisse, og sÞren blev i bussen. Da der ikke skulle opstÄ forviklinger omkring ham i bussen sagde jeg til ham at han bare kunne sige han var med mig René eller han kunne for sjov sige han var med far som lige var inde at tisse.
Da jeg kom ud igen smilede ham med hele sit ansigt og sagde: - hej igen farmand!
Jeg kunne mÊrke at jeg blev varm indeni og jeg sagde: - godt gÄet min sÞn, du passede fint pÄ bussen.
Undervejs pÄ nÊste omgang kÊrtegnede jeg hans hÄnd mange gange og gav ham komplimenter.
Ugen efter var jeg pÄ kursus og sÄledes kunne SÞren ikke kÞre med mig fÞr i forgÄrs.
Da vi mÞdtes fik jeg stort kram, og jeg kyssede SÞren pÄ kinden og fortalte jeg var glad for at se ham, og jeg sagde han duftede sÄ dejligt - for derefter at putte min nÊse ind mod hans hals og kysse den.
Vi kÞrte en omgang og i nÊste pause stod SÞren og hang lidt foroverbÞjet ind over en lille reol og kiggede i en avis. Bagfra nussede jeg ham lidt da jeg skulle op og varme vand til the. Vi var alene i pauselokalet. Jeg nussede ham pÄ ryggen og fandt vej med min hÄnd til blusekanten og lÞftede lidt op sÄ jeg kunne stryge ham pÄ det bare stykke der kom frem.
SÞren blev stÄende og modtog mine kÊrtegn. Jeg snusede ogsÄ til ham og aede ham i nakken og kyssede ham pÄ halsen.
SÄ gav jeg slip og fortsatte med at lave the og gik ud for at tisse. SÞren havde sat sig mens jeg lavede the - men da jeg kom ind fra toilettet havde han stillet sig i samme foroverbÞjede stilling som han stod sidste gang da jeg nussede ham - det tog jeg som et tegn fra knÊgten pÄ, at jeg godt kunne nusse ham igen, og at han ikke fÞlte jeg var gÄet over stregen sidste gang.
Derfor nussede jeg igen, og fik igen min hÄnd op under blusen. Denne gang tog jeg sÄ den anden hÄnd ind foran og kÊrtegnede ham pÄ bryst og mave og roste ham for hans smukke og glatte krop. Jeg snusede igen til ham og kyssede ham pÄ halsen igen.
For ikke at gĂ„ for langt pĂ„ een gang, satte jeg mig ned pĂ„ stolen ved siden af SĂžren. Han flyttede sig ikke. SĂ
jeg begyndte at kÊrtegne hans lÄr og ben og ligesom tilfÊldigt kÞrte jeg min hÄnd lÊngere og lÊngere op pÄ hans balder. Stramme og lÊkre kunne jeg mÊrke - og da han stadig ikke flyttede sig, men lod til stadig at lÊse avis og modtage mine kÊrtegn og komplimenter - ja sÄ kom jeg ogsÄ ganske tilfÊldigt til at lade min hÞjre hÄnd glide fra hans mave ned over hans skridt - og jeg kunne mÊrke hans pik var stiv.
Uhm, sagde jeg - du er da virkelig fars dreng - stor pik har du sÞreme ogsÄ og tog mod til mig til at rÞre den igen uden pÄ buksene. Kunne mÊrke at den bukkede nedad og ligesom sad i klemme i bukserne. Far mÄ lige rette lidt pÄ den sagde jeg - vend dig lidt min smukke dreng og lad far rette pÄ din flotte pik for dig. SÞren vendte sig en anelse og jeg stak hÄnden ned i bukserne for at flytte pikken - og wow hvor var den stor og tyk og mega stiv. WOW sagde jeg til SÞren - du har da virkelig en af de flotteste pikke jeg nogensinde har set. SÞren gryntede bare lidt - og jeg sagde at jeg vist lige mÄtte nyde den lidt mere. SÄ trak jeg SÞrens joggingbukser lidt ned og frem i luften stod den smukkeste tykke drengepik lige ud for mit ansigt. Jeg roste ham for den store pik og spurgte om han nogensinde havde prÞvet at sperme i munden pÄ nogen, og det havde han ikke. Jeg kunne lugte at pikken lugtede lidt af tis, og ellers var bÄde underbukser og SÞren rene at se pÄ, sÄ jeg tog pikhove
det i munden - uhm, mine lÊber omsluttede hans pikhoved og jeg prÞvede at fÄ den tykke pik lÊngere ind i munden.... men ak, pausen var slut og jeg lukkede pÊnt pikken ind i bukserne og sagde at vi skulle kÞre.
SÞren fortrÞd og pÄ vej ud til bussen sagde han at det aldrig mÄtte ske igen. Det lovede jeg ham, for far elsker jo sin dreng, og vil da aldrig drÞmme om at gÞre noget du ikke selv vil. Det beroligede ham - han rystede faktisk over hele kroppen, og jeg mÄtte berolige ham mens vi kÞrte.
- Men hvis du virkelig selv vil, sÄ vil far gerne sutte din pik nÄr vi kommer tilbage til nÊste pause, og hvis du ikke vil sÄ elsker jeg dig jo alligevel som du er, sagde jeg til ham.
Da vi kom til nÊste pause, satte SÞren sig pÄ en stol ved bordet og sad sÄdan lidt pÄ skrÄ pÄ stolen. Jeg begyndte at lave the for vi skulle ogsÄ spise brÞd. SÞren var ikke sulten. Jeg spurgte om han var ok - og det svarede han at han var. Igen sad SÞren og prÞvede at lÊse i avis. Jeg kiggede ned pÄ drengens skÞd, og stort og tydeligt kunne jeg se hans pik struttede indenfor. NÄ, sagde jeg - har du tÊnkt over om far skulle tÞmme din pik, eller skal vi lade det vÊre? efter jeg havde sagt det slikkede jeg mig om munden, og sagde uhmmmm.
- Ok, sagde SÞren det mÄ du gerne - og sÄ bad jeg ham om at komme hen til stolen hvor jeg sad. Jeg trak bukserne ned pÄ ham og dér var den lÊkre pik igen - denne gang om end endnu mere stiv end fÞrste gang. SÞrens pikhoved dryppede en klar drÄbe der hang i en lang trÄd ud fra det smukke pikhoved. Jeg tog drÄben med tungen og kiggede ham i Þjnene og sÄ op pÄ et lille usikkert smil mellem hans rÞde kinder og forventningsfulde drengede Þjne.
- Ă
h hvor far elsker dig min sÞn, sagde jeg til ham - tÊnk at du lader far fÄ den glÊde at gÞre alt med sin sÞn - uhm hvor smager du godt, og sÄ slikkede jeg rundt pÄ hans pikhoved. Selv om SÞrens krop virkede meget glat og hÄrlÞs sÄ var han udstyret med en masse pik hÄr, og jeg puttede nÊsen ind ved siden af pikken og slikkede lidt pÄ hans nosser - de trak sig sammen og jeg synes jeg hÞrte et lille suk fra hans mundvig...
Jeg kunne kun lige nÄ omkring SÞrens pik som jeg vil skyde til at vÊre lige sÄ stor som min dog med et lidt mindre pikhoved... Hans pik udsendte bÄde de kendte pulserende slag og ogsÄ en fantastisk duft som gjorde at jeg bare mÄtte have min sÞns sperm her og nu. Jeg onanerede ham blidt og med rullende bevÊgelser og slikkede ham pÄ strengen under pikhovedet. SÞrens ben begyndte at ryste helt vildt, og hans stÞnnede. Jeg spurgte om han ikke skulle lÊgge avisen som han holdte imens og lod til at lÊse i, men han bedyrede at han skulle lÊse avis imens. Jeg kiggede ham i Þjnene da jeg igen tog pikhoved i munden, og sÄ igen at han absolut ikke lÊste avis, men det nok var et pÄskud for at dÊkke over hans usikkerhed... Jeg suttede og suttede og han stÞnnede og sÄ kom hans sperm - ikke meget men for pokker hvor smagte det godt. Jeg suttede stille og roligt, for vidste jo ikke om SÞrens pik var meget fÞlsom pÄ hovedet efter hans var kommet, sÄ jeg tog den helt i halsen da den slappedes
- og prÞvede at snuse til hans hÄrpragt og kropslugt mens jeg nÞd ham til fulde. Det er faktisk lidt svÊrt at trÊkke vejret med pik ned i halsen...
SÞrens ben skÊlvede helt vildt, sÄ jeg slap hans halvslappe pik og trak bukserne op pÄ ham.
- Det mÄ du aldrig fortÊlle til nogen, og det kan mÄske koste dig dit arbejde, sagde SÞren. Det fortalte jeg ham at det kunne det ikke, for han var jo 18 og det var jo en enighed mellem os der havde fÞrt til det frÊkke optrin. Jeg trak ham ned til mig og fik ham plantet pÄ mit skÞd - han sagde at han fortrÞd og at det aldrig mÄtte ske igen. Det lovede jeg, med mindre du selv vil det min dreng...